Haberler

Başak Şenliği - Eskişehir

Nasreddin Hoca Kasım ayına Eskişehir programı ile başladı. Eskişehir'de de lezzetli ikramları ile hem çocuklara hem de yetişkinlere mutluluk dağıtmaya devam ediyor.

Nasreddin Hoca'nın 1 Kasım - 9 Kasım arası etkinlik noktalarını aşağıda bulabilirsiniz.

 nhoca eskisehir

...............

Başak Şenliği - Balıkesir

Nasreddin Hoca, tüm ülkeyi karış karış gezmeye, yüzleri gülümsetmeye ve lezzetli tatlar ikram etmeye devam ediyor. Sıradaki ilimiz, Balıkesir. İşte "Nasreddin Hoca ile Başak Şenliği'nin" 10 gün sürecek Balıkesir Turu:

..........................................................................nhp2...

 

Aşure Günü Etkinlikleri - 2016               website-asure1 website-asure2                                                              

  Hicri Takvim'e göre Muharrem Ayı'na girmemizin ardından, evlerde aşure hazırlıkları başladı. Geleneksel tatlarımızı, pratik bir şekilde mutfağımıza getirme çabamızın bir ürünü olan Başak Aşure de birçok mutfakta hazırlanmaya başlandı ve belki de komşularla paylaşılmayı bekliyor. 

  Sahadaki ekiplerimiz de yoğun bir şekilde Başak Aşure tattırımlarına devam ediyor. Muharrem Ayı boyunca sürecek etkinliklerimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Nasreddin Hoca Yeni Sezon Turuna Başladınhoca3 nhOCA2                                                                       

 

 

 

Okulların açılmasıyla beraber, Nasreddin Hoca'nın da torunlarıyla olan hasreti sona erdi. Eylül ayında önce Antalya, sonra da İstanbul'da torunlarıyla buluşan hocamız, torunlarına ve ailelerine hem tatlı ikram etti hem de onlarla birlikte güzel zaman geçirdi.

 Bu buluşma etkinlikleri icin bize ev sahipligi yapan İstanbul-Esenyurt`tan Uygur Market'e ve Mim Market'e; Antalya-Aksu`dan Yaylali Market'e teşekkür ederiz.

 Nasreddin Hoca ile BAŞAK Şenliği, eylül ayı programı çerçevesinde İstanbul-Başakşehir'deki saha etkinlikleriyle semte neşe katmaya ve damaklarda güzel bir tat bırakmaya geliyor...

 

SIAL 2016

BAŞAK, ülkemizi, Paris'te 2 yılda bir düzenlenen dünyanın en önemli gıda fuarlarından olan SIAL Gıda Fuarı'nda bu yıl yine teslim ediyor. Özellikle Fransızca konuşulan Kuzey Kanada, Fransa, Fas, Tunus, Cezayir, Gabon ve benzeri birçok Orta Afrika ülkelerinden çok sayıda ziyaretçinin katıldığı fuarda yeni ürünlerimizin de katılımıyla Türkiye ve Dünya lezzetlerini en güzel şekilde sunmak üzere hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Henüz distribütörümüz bulunmadığı ve Fransızca'nın yaygın olduğu ülkerden temsilcilerle irtibatlar gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca özellikle Batı Avrupa pazarındaki mevcut iş ortaklarımızı da standımızda ağırlamak ve geri bildirimlerini almak için sabırısızlanıyoruz.

16-20 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek fuarda görüşebilmek dileğiyle...                           

DUBAI 2012

dubai-2012Başak Gıda olarak 2012 yılında da Dubai’deki Gulfood Fuarına katıldık.6 senedir devamlı olarak katıldığımız bir fuar.İstikrarlı olarak katılmamızın da katkısı ile her geçen yıl Ortadoğu bölgesinde bir adım daha ilerlediğimizi gözlemleyebiliyoruz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında olumlu görüşler sayesinde çok mutlu olduk ve anladık ki en üst kaliteden hiçbir taviz vermeyen stratejimizin zor ama kalıcı bir yol olduğunu bir kez daha pekiştirdik. Eski müşterilerimizle yaptığımız görüşmelerimizde işbirliğimizi geliştirmek için öneri ve görüş alışverişinde bulunurken potansiyel yeni müşterilerimiz ile tanışma fırsatı bulduk.

BAŞAK GIDA ORYANTASYON (YÖNELİM) PROGRAMI BAŞLADI

Günümüz işletmeciliğinde oryantasyon (yönelim) programları,üretimden tüketime kadar tüm sürecin organizasyonunda önemli bir yer işgal etmektedir.

Yönetim Kurulumuzun aldığı bir kararla başlattığımız bu programın ilkini gerçekleştirdik.

Antalya bayimiz olan Katmer Gıda Ltd.Şti. pazarlama personeli,25.12.2011 günü,Şirket Merkezimizin ve Üretim Tesislerimizin bulunduğu Akşehir’e geldiler.Önce şehir turu yapıldı.Programın ikinci ayağında Başak Gıda üretim tesisleri gezildi.Son bölümde oldukça sıcak bir ortamda, ülkemizin genel durumu ve şirketlerimiz arası ilişki değerlendirildi.

DUBAI 2011


Gıda ve İçecek sektöründe dünya çapında en önemli fuarlardan olan Gulfood Fuarına 2011 yılında da katıldık.

Gulfood 3.800 katılımcısı, 81 uluslararası pavyonu ve 152 ülkeden 55.000 alıcı ziyaretçi sayısı inanılmaz bir boyuta ulaşmıştır.

Son 6 sene de olduğu gibi eski müştelerimizin önemli bir bölümü ile Gulfood Fuarında buluşmaktan ve potansiyel yeni iş ortaklarımızla tanışmaktan mutlu olduk. Müşteri odaklı bir firma olarak, işbirliği içerisinde olduğumuz firmalar ve tüketicilerin fikirleri ve önerileri bizim için stratejik önem taşımaktadır. Bu kapsamda bölgesel bir çok iş ortaklarımızla buluşmak önemli bir şans oldu bizim için. Tüm ziyaretçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. İşbirliğimizi geliştirmek için sürekli artan yapıcı katkılarından ve açık yürekli paylaşımlarından dolayı firma olarak geleceğe daha güvenle bakabiliyoruz.

DUBAI 2010 FUARINDAYDIK


Gida konusunda dünyanin en önemli sektörel Fuarlarindan olan Gulfood ülkemizdeki sektörel fuarlar ile kiyasladiğimizda bizleri kişkandirmaktadir. Her sene olduğu gibi bu sene de Dubai de düzenlenen Gulfood Gida Fuari na 21-24 Subat 2010 tarihleri arasinda katildik. Tüm dünyadaki öncelikle müşlüman ülkelerin gida üretici ve saticilarini birleştirme özelliğindeki Fuarda müşterilerimiz ile görüş alişverişinde bulunur iken yeni bölgelerde de yeni ilişkiler kurma firsati bulduk.

ANUGA 200910-14 Ekim 2009 tarihleri arasında Almanyanın Köln kentinde düzenlenen Anuga Gıda Fuarına 6.kez katıldık.

Bu yıl Türkiyenin partner ülke olduğu fuarda özel olarak düzenlenen çeşitli yörelerden folklor ekibi gösterileri,Tuluyhan Uğurlu piyano resitali,çeşitli canlı sanat müziği performansları gibi aktiviteler ile Türkiye standları Dünyanın her ülkesinden gelen gıda sektörü profesyonellerinin büyük ilgisini çekti.
Gösterilerin odak noktasında olan BAŞAK GIDA standında kültürümüze ait çorba,tatlı gibi ürünlerin sunumu yapılırken,birçok iş görüşmesi yapılmasının yanında çok sayıda tv programına katılınarak röportajlar yapıldı.

alt-logo-seffat